revue právem opomíjených

Jeseterka č. 10 - úvodník

22. června 2017 v 13:06 | Ištván Kaděra |  JESETERKA
Velevážené čtenářstvo!!!

Inteligentní dámy a moudří pánové, ctění představitelé třetího, čtvrtého či pátého pohlaví, vyslanci pohlaví přesně neurčeného, bezpohlavníci... tolik se kolem toho nadělá - pro vás pro všechny se zde najde chutné sousto, ať už jste masožravci, býložravci či se živíte božskou manou. Naplňte si břicha do sytosti! Trávit však musíte srdcem a mozkem. Potrava, která je vám zde předkládána, splňuje veškeré kvality a je dokonale bio. Buďte ujištěni, že při její přípravě nezemřelo jediné zvíře, nerozplakala se jediná rostlina. Jedinými trpícími bytostmi, kteří si své utrpení ovšem sami a bez nátlaku zvolili, jsou zde uvedení autoři, jejichž tvorbu máte tu čest vstřebat.
Jejich verše a obrazy bodají, nabádají, plivou a chrlí... jiné samy sebe pálí, řežou a žerou... a další zas dojímají. Buďte opatrní, neboť některé jsou přenosné. Jiné zas v sobě uzavřené, do těch musíte proniknout, abyste mohli nakonec užasnout. Na své si přijdete i vy, fajnšmekři a labužníci, jejichž jedinou zálibou je nacházet v skrytostech vlastní vysvětlení. Nikdo vám tu nic polopatě... a na celou patu už rovnou zapomeňte. A kdo chce dostat lopatou, musí si to zasloužit!
Zde, toto nové číslo Jeseterky, které se vám dostalo zvláštním řízením osudu do vašich velebných pazour, je mimořádné tím, že je jubilejní, ač nemáme zcela jasno v tom, kolikáté že vlastně je a ani přesným datem narození se nemůžeme holedbat. Je tomu tak proto, že přání je otcem myšlenky a my jsme si zadali s matkou. Dítě se má čile k světu a co víc, k našim uším dolehly zvěsti o zatím ne zcela vyvinutém, avšak pod sopkou dřímajícím bezejmenném Junioru, který se chystá spasit duše dalších generací. Budiž mu Jeseterka mlékem a strdím, na nichž se popase...


Redakce nenese žádnou odpovědnost za případnou otrávenost či jiné vedlejší účinky intimního charakteru, které by se při neřízené aplikaci mohly... a věřte, že tomu tak bude, vyskytnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 apatikon apatikon | Web | 27. června 2017 v 9:16 | Reagovat

Díky za ty škatulky - možná jsem tam i já :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.